NRS U15 - 13,30 hod.

BK TEPLICE U15 vs BA Louny

51:26 (24:13)

Odkazy

Páteční večer byl ve znamení odvety čtvrtfinále SČL, kdy tepličtí muži přivítali na Letné Litoměřice. Z Litoměřic si přivezli přesvědčivé vítězství a vše tak nasvědčovalo tomu, že na Letné to bude také jednoznačná záležitost. Úvod utkání tomu tak ale vůbec nebylo, soupeř, který přijel jen se šesti hráči velmi dobře bránil, a domácí se ne a ne trefit. Po sedmi minutách tak bylo skore 0:9. Pak už jsme střeleckou smůlu protrhli a soupeře do konce první čtvrtiny dotáhli. Do poločasu se nám díky dobré obraně a zlepšenému útoku podařilo odskočit na rozdíl 11 bodů. Druhý poločas už byla znát fyzická převaha Teplic a celkem bez problémů jsme si tak po výsledku 77:42 došli pro postup do semifinále SČL, kde nás čeká Děčín. Jedná se o mladý tým, který se vyznačuje agresivní a rychlou hrou. V základní části jsme je ale 2x porazili, a v to věříme i nyní. Finále pravděpodobně s Chomutovem je naším jednoznačným cílem.